Tehas
Tagasi
WALLFLOR

PILTVAIBAD MADE IN ITALY :

Ettevõte Wallflor on piltvaipade Editions D’art de Rambouillet tootja, kelle toodangut kunstiobjektide spetsialistid nimetavad “kogu maailma antiiksete piltvaipade parimateks reproduktsioonideks”.

Wallflor piltvaipu valmistatakse käsitsi ettevõtte Itaalia ateljees siidtrafarett-trüki võrkgraafika tehnoloogia järgi Editions D’Art de Rambouillet kaubamägi all, mis on tuntud ja kõrgelt hinnatud kogu maailmas. Rambouillet piltvaibad kaunistavad selliseid kõrgklassi hotelle nagu Plaza New Yorgis, Ritz Pariisis, Hermitage Peterburis ning paljusid saatkondi ja eramaju.

Lisatud dokumentatsioonis võite leida infot nende piltvaipade valmistamisel kasutatud unikaalse ja kordumatu tehnika kohta ning kataloogid .pdf formaadis ja valmis piltvaipade pildid.

TÄNAPÄEVA VAIBAD:
Ettevõttele Wallflor kuulub kogu ülemaailmne eksklusiivne õigus ja litsents kahele modernsele vaibakollektsioonile, mille valmistasid kaks maailmakuulsat disainerit: Renato Balestra ja Lauren Jacob.

Renato Balestra on üks kuulsamaid Itaalia stiliste, kes on leidnud tunnustuse rahvusvahelise kõrgmoe maailmas.
Lauren Jacob on suhteliselt noor, kuid maailmaareenil juba tunnustuse leidnud stilist ja disainer, kes oma vaibakollektsiooniga teeb koostööd eranditult ettevõttega Wallflor.

Renato Balestra ja Lauren Jacobi vaipu valmistatakse käsitsi Indias parimast kõrgkvaliteetsest tooraimest.
Selle kahe eduka disaineri äriedu tingis muuhulgas suurepärane kvaliteedi ja hinna suhe.