Tehas
Tagasi
BIBA SALOTTI

Itaalia vabrik BIBA SALOTTI on asutatud Francesco Miari poolt 1979. aastal.
Täna on ettevõte laitmatu kvaliteedi, originaalse disaini, uuenduslike tehnoloogialahenduste sünonüüm ning juhtiv pehme mööbli tootja Itaalia ja Euroopa turul.
BIBA SALOTTI pehme mööbel kehastab masin- ja käsitootmise pikaajalisi kogemusi ja traditsioone. Kõikide mudelite loomisel arvestatakse tarbijate soove ja mööblituru tendentse.
BIBA SALOTTI vabriku kollektsioonid on teostatud klassikalises ja modernses stiilis. Valikus on voodid, diivanid, tugitoolid, lamamistoolid ja tumbad. Kõik on toodetud hoolikalt valitud looduslikest materjalidest ja kõrgkvaliteetsetest
komponentidest, sellistest nagu mitmekihiline pruss, steriliseeritud ja eraldi polüuretaankambritesse paigutatud hanesuled, ehtne nahk, peened kangad, kõrgkvaliteetne furnituur. Diivanvooditel on töökindlad Itaalias toodetud
transformeerimise mehhanismid, käe- ja peatugede tõstemehhanismid, istmete pööramiseks kasutatakse patenteeritud seadet Aliant. Kõik katted võib eemaldada, kangad lubavad nii kuiv- kui märgpuhastust. Voodid komplekteeritakse mäluefektiga madratsitega või traditsiooniliste ortopeediliste vedrumadratsitega.
BIBA SALOTTI toodete kõrge kvaliteedi tagab laitmatult korraldatud tootmisprotsess ning parimate materjalide ja komponentide kasutamine.

www.bibasalotti.com