Tehas
Tagasi
BECKERMANN

Kaasaegsed vormid, disain ja puutenaudingut pakkuvad pinnad – kõik meie klientide kasvavate nõudmiste heaks. Beckermann Küchen on üks vähestest vabrikutest, mis pakub veatut standardsete toodete teostust ning ülimat paindlikkust klientide individuaalsete soovide teostamisel.

Tendentsid muutuvad, muutmatuks jääb meie soov vastata kõrgetele nõudmistele. Püüdke meid sõnast! Enam kui 110 aastat kogemust ja innovaatilisus, kaasaegseim tehnika ja nauding autentsest, eksklusiivsest mööblist on tõelise Beckermanni köögi peamised komponendid. Piinliku täpsusega täidetud tellimused – selles seisnebki köökide ainulaadsus.

Juba üle 110 aasta tõestab Beckermann, et on alati uute, tulevikustiili määravate tendentside lainel. Oli 1896. aasta, kui Henrih Beckermann asutas ettevõtte. Mõne aja möödudes, kasutades spetsiaalselt konstrueeritud puidutöötluspinki, võttis ta endale julguse alustada tööstuslikku tootmist. 1950. aastad möödusid “majandusime” tähe all. Saja aasta pärast tähistas Beckermann oma edu välismaal.

Nimelt Euroopa turul, mille ta vallutas oma eksklusiivsete sisseehitatud köökidega. 1980. aastatel juurutas ettevõte innovaatilise klišeevõrgu süsteemi, mis tagas suurema disainivabaduse, ergonoomilise revolutsiooni ja läbimurde sisekujunduses…

Täna on Beckermann Küchen rahvusvahelisel tasemel tegutseva kontserni Horstmann Group osa, mis positsioneerib ennast turul kui ettevõtet, mis on kõrgelt hinnatud spetsialiseeritud kaubanduspartnerite poolt.

Igal uuel põlvkonnal on oma nägemus ideaalköögist. Kvaliteedinõuded, esmaklassiline töö ja tähelepanu detailide vastu on aga püsiv. Beckermanni köögid vaimustavad siiani. Päev päeva järel, aasta aasta järel.